Замки закарпаття

Замки закарпаття
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Замки закарпаття:
Презентация на тему Замки закарпаття к уроку Истории

Презентация "Замки закарпаття" онлайн бесплатно на портале электронных презентаций school-present.com

Замки закарпаття
1 слайд

Замки закарпаття

Невицький замок. Розташований у вузькій долині р. Уж. Певних історичних даних про виникнення замку н
2 слайд

Невицький замок. Розташований у вузькій долині р. Уж. Певних історичних даних про виникнення замку немає. Час будівництва Невицького замку доводиться на другу половину XIII ст. Вперше він згадується в грамоті початку XIV ст. як база народного повстання проти угорської корони. 

Ужгородський замок з округою належали князеві Лаборцу. Нестор Летописець пише 898 року: «Прішедше ві
3 слайд

Ужгородський замок з округою належали князеві Лаборцу. Нестор Летописець пише 898 року: «Прішедше від сходу угри і устремяшеся через гори велікия, іже прозвашася гори Угорьськия, і почаша воєваті на що живе ту». В кінці Х - на початку XI століття в Ужгороді будується кам'яний замок як адміністративний центр комітата Унг. І в 1086 році під час набігу половецької орди хана Кутеська Ужгородський замок кочівники узяти не змогли. Ужгородський замок після його зміцнення ніколи не був узятий штурмом. Востаннє його захищав австрійський гарнізон в 1703-1704 під час повстання на чолі Ференца II Ракоці. Соратник останнього і власник замку Міклош Берчені приймав в ньому послів Франції, Росії і Польщі в період антигабсбургського повстання.

Мукачівський замок «Паланок». Білий палац знаходиться в центрі м. Мукачеве. Колишня резиденція князі
4 слайд

Мукачівський замок «Паланок». Білий палац знаходиться в центрі м. Мукачеве. Колишня резиденція князів Трансільванії, побудована в середині XVII ст. Спочатку це була одноповерхова будівля, але в 1746 р. граф Шенборн вирішив перебудувати її. З правого боку був прибудований новий корпус з симетрично розміщеним флігелем.

Чинадіївський замок. Побудований в XV ст. У стратегічному значенні замок був дуже добре укріпленим:
5 слайд

Чинадіївський замок. Побудований в XV ст. У стратегічному значенні замок був дуже добре укріпленим: навколо нього були земляні вали і рови, а з південного боку захищала р. Латориця. У 1657 р. замок був значно пошкоджений польськими військами князя Любомірського.

Отзывы на school-present.com "Замки закарпаття" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать
Регистрация
Вход
Авторизация
×